דף הבית » 7 תכונות נסתרות של Galaxy Z Flip
גאדג'טים

7 תכונות נסתרות של Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip

המכשיר החדש הושק לא מזמן, אבל נדמה כי עד היום לא הצלחנו לגלות את כל הפוטנציאל שיש למכשיר, בשביל זה אנחנו כאן. Galaxy Z Flip הוא אחד מהמכשירים הנמכרים ביותר של החברה, מדובר על טלפון בעל טכנולוגיה חדשה שיכול להתקפל, מה שהווה יתרון על הגדלים המגושמים של הטלפונים היום. כמו כן, המכשיר היום זול יותר מתמיד בהשוואה למכשירים אחרים בשוק, אז לפני שנגיד לכם למה אתם צריכים לקנות את המכשיר הנה סקירה קצרה ו-7 תכונות נסתרות שלא ידעתם עליהן.

סקירה קצרה 

המכשיר הוא השלישי בסדרה, למרות שלא הייתה גרסה שתיים. המחיר של המכשיר יהיה נמוך באופן משמעותי ממכשיר הגלקסי S21+. מדובר על מכשיר בעל מסך מתקפל מהדור השלישי של סמסונג, בעל אבולוציה חדשה, דקה יותר, קצרה יותר וצרה יותר. בהשוואה למכשיר הראשוני, דקם זה מתקפל במהירות כפולה פי 2, קצת הרענון הוא 120 הרץ, מה שהופך אותו לאחד המכשירים המובילים שיש בשוק היום. דגם זה הוא הראשון גם שתומך במים תחת תקן IPX8. אמנם אין לו עמידות בפני ענק אבל שאר היתרונות של המכשיר מכסים על כך. דגם זה מגיע עם מסך בגודל של 6.7 אינץ’, החיסרון הוא שללא מסך הגנה איכותי טביעות האצבע יציעו אתכם מהדעת. לא היינו אומרים שמכשיר זה בעל תחרות למכשירים המובילים בתחום כמו סמסונג גלקסי S21+ או iPhone 13, אבל מבין יתר המכשירים הוא בהחלט שיקול לרכישה.

לפניכם התכונות שלא הכרתם!

קבלת שיחות – אם הטלפון כל כך משוכלל חייבת להיות דרך נוספת לקבל שיחות מהדרך הרגילה. דגם זה מאפשר לך לבצע שיחות טלפון בנוחות מבלי לעצור את מה שאתם עושים באותו הרגע. תוכלו גם כשהטלפון מקופל פשוט להחליק משאל לימין על הצגה המכסה כדי לקבל את השיחה על רמקול. בשביל לסיים את השיחה החליקו לצג הנגדי. עוד דרך נוספת בה תוכלו לקבל שיחות היא על ידי פרישת המכשיר והחלקה שמאלה לימין, ניתן גם כמובן לענות על ידי קיפול המכשיר, ניתן לשנות זאת בהגדרות.

תמונות מרובות – מכירים את זה שאתם לא יודעים מתי לתפוס את הרגע הנכון במצלמה? או שיש יותר מדי אנשים ברקע ואתם מפחדים לפספס את התמונה לה חיכיתם? בעזרת דגם זה תוכלו לצלם סדרת תמונות בהרף עין, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחזיק ולגרור את לחצן התריס באפליקציית המצלמה ולצלם לאורך כל זמן התרחשות הפעולה. במונחים מקצועיים זה נקרא מצב Burst. ניתן גם כאן להיכנס להגדרות המצלמה ולשנות את פעולה ההחלקה כלפי מטה של הלחצן ליצירת קבצי גיפ. 

עינית סלפי – עם דגם ה-Flip החדש אתם יכול להיות בטוח בצילומי הסלפי שלכם, בין אם זה אישי או קבוצתי. כאשר המכשיר מקופל תוכלו פשוט להקיש פעמיים על חיישן טביעות האצבע כדי להפוך את תצוגת המכסה לעינית סלפי. אם תרצו להיות יותר ממוקדים תוכלו לעבור בין עדשת הזווית הרחבה לאולטרה רחבה על ידי הקשה על הצג (יופיע לכם סימון). וכדי לבצע את הצילום לאחר שכולם מוכנים ומחוייכים עליכם ללחוץ על הכפתור כדי לצלם.

הרצת אפליקציות – אם אתם מעוניינים להעלות מספר מטלות במהירות כדי תוך עוד ביצועים שיש ברגע, במילים אחרות ריבוי משימות, דגם זה הוא הנכון ביותר עבורכם. ניתן להריץ את המכשיר באמצעות Multi Windows. אל האפליקציה ניתן לגשת לאחר החלקה בצד ימין של המסך. באמצעות האפליקציה הזאת תוכלו להפוך את ריבוי המשימות לנוח מאי פעם. גררו את הסמל עליו אתם רוצים לעבוד למרכז התצוגה כדי להפעיל את המצב של ריבוי משימות כחלון קופץ.

בלי ידיים – סתם, צריך יד אחת לכל היותר. לפעמים אנחנו באמצע משהו והדבר הכי נוח הוא להשתמש במכשיר עם יד אחת. לדגם זה יש תכונה מפנקת במיוחד אשר מאפשרת לך להגיע בנוחות לכל מה שנמצא בתצוגה עם יד אחת. מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ לחיצה כפולה על כפתור הבית או החלקה למטרה במרכז הקצה התחתון. לאחר מכן אתם תעברו למצב “ביד אחת” אשר מקטין באופן זמני את גודל התצוגה.

מצב מיקוד – הטלפון כשלעצמו מסיח את הדעת, אבל לפעמים אנחנו רוצים להתרכז רק בו. לפעמים יש לנו משימות שאנו עושים דרך הדרך, ואם נרצה שדבר לא יפריע לנו יש במכשיר זה את התוכנה עבורכם. מצב פוקוס מאפשר לכם להשתיק זמנית הודעות או אפליקציות מותאמות אשר תוכלו לבחור מהרשימה. ככה תוכלו לצמצם הסחות דעת בזמן השימוש שלכם במכשיר. זה גם רלוונטי לזמנים בהם אתם לא מעוניינים לקבל התראה מאותה אפליקציה יותר.

טעינה אלחוטית – מה אם הטלפון שלך הוא המטען שלך? נשמע קצת הזוי לא? כאשר אתם משתמשים באוזניות אלחוטיות ובאמצע הדרך נגמרת לכם הבטריה, אין דבר יותר מסתכל מזה. מעכשיו אתם לא צריכים לחכות עד שתגיעו למקור טעינה. מהיום אתם יכולים להטעין את האוזניות שלכם באמצעות תוכנה ייחודית למכשיר זה אשר הופכת את הטלפון שלכם למשטח טעינה אלחוטי לכל שאר המכשירים שלך.

לסיכום

יש לחברת סמסונג הרבה מכשירים טובים, אבל דגם זה בולט מאוד בעיקר בגלל התכונות המיוחדות שיש רק לו. כמובן שהדבר הרלוונטי ביותר עבור המכשיר הוא שמדובר על מכשיר מתקפל שנוח לנשיאה ובוקר מסיבי משאר המכשירים שאנו מכירים. את התכונות שציינו יכול להיות שהכרתם, אבל סביר להניח שאם אין לכם את המכשיר הזה לא הכרתם אותן. התכונות האלה לא מוכרות לכולם ויכולות בהחלט לשפר את חווית השימוש שלכם במכשיר. וגם אם אין לכם את המכשיר הזה, לכל טלפון יש את התכונות הייחודיות שלו, גלו מהן התכונות הייחודיות של המכשיר שלכם.